PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=485877}

Magia kłamstwa

Lie to Me
7,8 47 385
ocen
7,8 10 1 47385
5,2 5
ocen krytyków
Magia kłamstwa
powrót do forum serialu Magia kłamstwa

7/10

ocenił(a) serial na 7

Ciekawy pomysł na film, ale gorzej z realizacją... Tim Roth strasznie mnie denerwuje. Jeśli chodzi o mnie i podobne seriale to wolę w 100% Mentalistę... ;)

ocenił(a) serial na 10
karymnata

hah... chodzi właśnie o to że "lie to me" i "The Mentalist" to całkiem dwa różne seriale. Po pierwsze Cal Lightman jest doktorem, który skupia się na mimice, wyrazie twarzy i gestykulacji natomiast Patrick Jane jest konsultantem, który obserwuje całokształt (ubiór, miejsce, wygląd itp.). Po drugie Lightman weryfikuje i sprawdza tylko żywych ludzi, a Jane w większości denatów. Po trzecie Jane prowadzi śledztwo i je kończy a Cal tylko i wyłącznie potwierdza lub zaprzecza FBI/policji/prywatnym osobą prawidłowość już przeprowadzonego śledztwa. Dlatego te dwa seriale są całkiem inne mimo że obydwaj bohaterowie stosują podobne metody ;]

ocenił(a) serial na 7
MrParchino

Masz rację. Są inne. Zbyt uogólniłam. Jednak nadal wolę Mentalistę :)

ocenił(a) serial na 10
karymnata

To już kwestia gustu :)

ocenił(a) serial na 7
MrParchino

Dokładnie :) a jak podoba ci się serial Hannibal?

ocenił(a) serial na 10
karymnata

Nie oglądałem jeszcze ;]

ocenił(a) serial na 7
MrParchino

polecam :)

ocenił(a) serial na 10
karymnata

z chęcią do niego sięgnę ;] na razie zostało mi do obejrzenia jeszcze z ponad połowę trzeciego sezonu mentalisty :)

ocenił(a) serial na 7
MrParchino

do obejrzenia na stronie AXN - legalnie ;)

ocenił(a) serial na 7
karymnata

aaa ja też nadrabiam Mentalistę ;)

ocenił(a) serial na 10
karymnata

Ja staram się go nadrobić tak jak Sherlocka, i House Of Cards, a bardzo skutecznie przeszkodziły mi w tym cztery sezony Misfits :D

ocenił(a) serial na 7
MrParchino

oj to ja Sherlocka nawet nie zaczęłam.... Trochę Dextera pooglądałam, teraz Mentalista i Hannibal na tapecie :)

ocenił(a) serial na 10
karymnata

Sherlock jest ciekawy, polecam ;] Dextera nie oglądam, nie wiem czemu, a poza serialami to mam jeszcze kilka filmów do nadrobienia ;]

MrParchino

a ile dziennie potrafisz odcinkow obejrzeć ?

ocenił(a) serial na 10
szulimka

Dużo, zależy co oglądam :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones