Tim RothI

Timothy Simon Smith

8,3
33 059 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tim Roth

Tim przyjedzie w kwietniu na festiwal Off Plus Camera!

Elinor

I będzie z nim spotkanie :-).

użytkownik usunięty
torgaj

w sprzedaży są już bilety... na www.offpluscamera.com
TR, oprócz master class, będzie też obecny na pokazach 2 filmów - The War Zone, czyli jego debiutu reżyserskiego i 1900

Elinor

Ale miałem dziś zdziwę jak mało na Niego nie wpadłem na Krakowskim Rynku 8O
Jest niższy niż by się mogło wydawać.
Bardzo miły koleś:)

BON

Niedawno wróciłem ze spotkania z Timem w Kinie Kijów. Warto było. Bardzo sympatyczny i zakręcony facet. Opowiadał dowcipne historie ze swojej kariery - można się było dowiedzieć rzeczy o których się nie wyczyta nigdzie :) Ku mojej satysfakcji w samych superlatywach opowiadał o Jamesie Gray'u i 2 pacu :)

johanek

i o Tarantino, który podobno chciał się wprowadzić do mieszkania na przeciwko jego :D

johanek

Fajnie było :-). Tim jest bardzo sympatycznym człowiekiem, z ogromnym poczuciem humoru i dystansem do samego siebie. I ma strasznie zaraźliwy śmiech, hi hi :-). A z drugiej strony z pasją opowiadał o pracy, szczególnie przy filmie "Strefa wojny". Zresztą po pokazie całkiem ekstra - poza programem - przyszedł na salę i jeszcze raz rozmawiał z tymi, co wytrwali. Jednym słowem: gwiazda z klasą.

johanek

O rety, jak czytam to wszystko przede mną, to popadam w jeszcze większy zachwyt nad nim! Aghhhh mam słabość do genialnych aktorów będących świetnymi ludźmi. I do tego, jako przedstawicielka płci żeńskiej, do pociągających aktorów.... Argh.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones