Tim RothI

Timothy Simon Smith

8,3
33 168 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tim Roth

"Wściekłe Psy" "Klincz" "Cztery Pokoje" "Jądro Ciemności" "Pulp Fiction" możnaby wymieniać bez konca. tim the best

Leon_B_Fink

W "Jadrze Ciemnosci", to on byl tylko cieniem przy Malkovichu. Ale inne jego filmy min. te ktore wymieniles sa swietne. Szczegolnie "Cztery pokoje". ;)

pozdro

krokodyl ;]

krokodyleq

zgodzie sie że Malkovich stworzył lepszą kreację, ale nie czarujmy sie , mial mniej do roboty. Roth natomiast stworzył jedną z najwspanialszych ról w swojej karierze (a moim zdaniem nigdzie lepiej nie zagrał)

Leon_B_Fink

Jeszcze bardzo dobrą maił rolę w filmie "Numer Stulecia"
Ale wiecie, zauważyłem że Tim gra przynajmniej w 2 filmach z tymi samymi aktorami, jak np: Quentin Tarantino, John Travolta,

krokodyleq

W "Jądrze..| zagrał bardzo dobrze, razem z Malkovichem byli świetni. Prawdziwi Marlow i Kurtz!

Leon_B_Fink

Taaa... Tymi rolami na stałe wpisał się do historii kina ale to co ostatnio wyprawia to jakaś parodia - "Hulk" "Dark Water" i teraz na dodatek "Funny Games". Równia pochyła...

Leon_B_Fink

tim roth to świetny aktor. co tu więcej pisać.

Leon_B_Fink

Tak, jest najlepszy. Polecam jak ktoś nie widział jego pierwszy film "Made in Britain". Gra tam 15-letniego skinheada ,film jak i jego rola genialne.

tumas21

A masz jakiś dostęp do tego filmu ?? :) był bym wdzięczny sporo o nim słyszałem ale jakoś nie mogę go dostać w swoje ręce

Pig_us

Widocznie nikt z was nie widział jego najlepszego filmu

http://www.filmweb.pl/film/Rosencrantz+i+Guildenstern+nie+%C5%BCyj%C4%85-1990-92 39

Po obejrzeniu wzrośnie wam jeszcze bardziej o nim pozytywna opinia.

kuros_k

uwielbiam, kocham i podziwiam. film jest świetny, szkoda, że tak w Polsce mało znany :(

Leon_B_Fink

według mnie najlepiej zagral w filmie Kłamca

Leon_B_Fink

Zdecydowanie najlepszy w "Rosencrantz i Guildenstern nie żyją" a potem w Czterech pokojach, słabej roli nie odnotowałam :-)

Leon_B_Fink

jakkolwiek ciężko bym nie próbował, zawsze jak go widzę w filmach to mi staje przed oczami Ted z "czterech pokoi" :)

Leon_B_Fink

według mnie to i tam "1900 Człowiek Legenda" najlepszy ever !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones