Tim RothI

Timothy Simon Smith

8,3
33 168 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tim Roth
caramilla

Zdecydowanie tak :)
Jakiś czas temu przyrównałem go do innej osoby- niefajnej, ale rzeczywiście pomyliłem się.
Nie znam za bardzo tego aktora, więc przestudiowałem jego filmografię (gdzie grał)...
Od razu w oko wpadł mi "Zabić księdza". Film stary, ale ja go obejrzałem niedawno (jako odpowiedź na "Popiełuszko. Wolność jest w nas"- czy jakoś tak). Przypominam sobie, że postać jaką tam odgrywał cholernie mi przypominała Mostowiaka :)
Mało z nim filmów widziałem, ale nawet foto na FW- to tak jakby Mostowiak, a nie jakiś Roth :)

Tylko uważaj Caramilla- za to porównanie do polskiego serialowego aktorzyny, ktoś (jakaś fanka Rotha) może Cię nieźle opieprzyć :)
Ludzie wrażliwi są na "poniżanie" ich ideałów... :)

Pozdrawiam

mirasjot

Jakieś podobieństwo widać :)

mirasjot

Może nie opieprzyć, ale... gdzie Mostowiakowi do niego! Totalnie drugi biegun. No, ale każdy ma swoją opinię :)

caramilla

nie O.o

caramilla

Faktycznie, oczy te same :)

caramilla

A no wypisz wymaluj Mareczek za 15 lat.

Rafal_

Kwestia podobnych rysów twarzy - owszem :) jak wiadomo to się na świecie powtarza i ponąć każdy ma swojego sobowtóra. Jestem fanką jego gry aktorskiej, a i owszem. Zirytowałoby mnie dopiero gdyby ktoś powiedział o ich grze aktorskiej, że na podobnym poziomie i tym podobne bzdety, tu bym sie nie zgodziła. :)

Lisbeth

Racja

caramilla

Roth jest tak odmienny w sposobie bycia i grania od Kuszewskiego, że kompletnie mi się nie kojarzą, choć może są trochę podobni... Ale mój mózg podświadomie rzuca się w szale i krzyczy "NIEEE!" :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones