Tim RothI

Timothy Simon Smith

8,3
33 168 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tim Roth

Coś mi się wydaje, że dzięki temu serialowi stanie się jeszcze bardziej znany. Jeśli ktoś lubi tego aktora naprawdę proponuję zobaczyć serial - jest tam świetny i dzięki niemu i fabule uważam, że serial znajdzie się w przyszłości w pierwszej 10 top seriale.

Syllas

dlaczego ? bo oglada go 3mln ludzi w USA co tydzień ? dlatego ze ty go ogladasz po raz pierwszy w tym wlasnie (przecietnym) serialu ?

indianerjoe

na pytanie dlaczego odpowiem tak: Serial nie jest przeciętny, ale bardzo dobry. Myślę, że 3 mln ludzi to na początek jak najbardziej wystarczy. I nie oglądałam go po raz pierwszy w tym serialu, wręcz przeciwnie serial zaczęłam oglądac ponieważ on tam gra. Spodobał mi się pilot więc przeszłam do dalszych odcinków. I na przyszłość radzę nie oceniać ludzi swoją miarą.

Syllas

dziękuję za większą przejrzystość wywodu... jeśli się coś ocenia - należy zrobić to z pełną starannością a nie tak jak w twoim pierwszym poście - teraz wszystko staje się bardziej klarowne i czytelne. Bóg zapłać.
ps. pisanie o mierzeniu swoją własną miarą jest na poziomie belfra z podstawowki - więc takie uwagi zachowaj dla ludzi tego pokroju.

indianerjoe

Na pytanie dlaczego odpowiem tak: ponieważ ten serial wcale nie jest przeciętny, a wręcz bardzo dobry. Myślę, że 3 mln ludzi to nie tak źle na początek. Zanim kogoś ocenisz radzę się zastanowić i pomyśleś o swojej wypowiedzi. Ten serial zaczęłam oglądać tylko ze względu na aktora, który wcielił się w główną postać ponieważ widziałm go w innych filmach i doceniłam. Serial mi się spodobał i uznałam, że dzięki niemu szersza widownia będzie mogła zapoznać się z Roth'em, dzięki czemu napewno zyska nowych fanów.

Syllas

E tem. Facet który zagrał w 3 filmach Quentina raczej nie stanie się bardziej popularny z powodu tego serialu ;) Swoją drogą też uważam, Lie to me nie jest przeciętne.

fidusss

a moim zdaniem jest wielka szansa że stanie się popularny. Wprawdzie od połowy drugiego sezonu lie to me jest gorzej z odcinkami, to już nie to samo co pierwszy sezon, ale jego gra, jego mimika, jego ruchy i wczucie się w rolę jest genialne. A szczególnie mimika. Co do filmów widziałem tylko, może ze 4 ale nie przypominam se żeby tak jakoś super zagrał. W pulp fiction miał swoje 10 minut i tam się też popisał. Mniejsza o to. Mam nadzieję że w nowych super produkcjach go obejrzę ;)

użytkownik usunięty
Piterrek

Zgadzam się. Tim Roth w tym serialu robi coś niesamowitego. Widać, że bawi się swoją rolą.
A co do samej produkcji, to motyw (psychologia kłamstwa, mikroekspresje) oryginalny i ciekawy, ale fabuła ogólnie niczym nie powala. Większość odcinków, to takie kolejne CSI, albo Monk (jest sprawa- trzeba ją rozwiązać). Natomiast, powód dla którego każdemu polecę ten serial, to gra Rotha. Zdecydowanie. Mimika, gesty, postawa, mowa ciała, akcent i postać jaką stworzył są genialne. Polecam! :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones