Tim RothI

Timothy Simon Smith

8,3
33 168 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tim Roth

żeby się tak nie wybił(chociaż aktorem jest pierwsza klasa), to Quentin zamienił "Brzydkiego (Bestię) Rudzielca" w "Aktora (Piękną) Spenionego i dojrzałego".Dlatego potwierdzam swoją tezę ,że wszystko zawdzięcza QT.Na początku lat 90' dziękował Tarantino pod niebiosa,a teraz krąży taka plotka,że nie przyznaję się do swoich słow w wywiadach,ale ja sam nigdy nie dojdę czy to prawda,może wy coś wiecie ?

class_b

No cóż , oczywiście że bez Q.Tarantino, Tim Roth by się nie wybił , ale zauważ że to działa w dwie strony...
Zobacz jak świetnie dopasowane są do Rotha jego role , i jak Tarantino zyskał na daniu posady Rothowi :)

class_b

Kazdy się jakoś wybił, on pewnie też się starał o tą rolę, na pewno to nie było tak że Quentin do niego zadzwonił i 'słuchaj Tim mam dla ciebie role'.

kubafilmoogladacz

chyba jednak tak było ze to QT wyszukał Tima Rotha - cytat z imdb:
"[On how his relationship with Quentin Tarantino came to be] Well, he came to me. He'd seen Rosencrantz & Guildenstern Are Dead and Vincent & Theo, which are films he really liked. My agent sent me the script, and wrote a little note saying I should look at the role of Pink or Blonde. And I read it and I said "No, I like that guy Orange, because he's a liar. I'll be an Englishman playing an American playing a cop who's playing a villain." And I liked that combination, because it seemed incredibly difficult to do. So then I met with Quentin and we got along very well, but they wanted me to read, and I wouldn't do it. I don't like auditioning in that way, because I'm not very good at it. But we all got drunk, and eventually I did. We became very fast friends."

class_b

@class_b Nie wiem, skąd taka plotka. Na imdb-ie jest cytat z jednego z wywiadów, w którym Tim mówi, że rozmawiał z QT o "Inglourious Basterds", ale w tym samym czasie pracował na planie LTM i nie mógł znaleźć czasu na film, który kręcony był w Niemczech.

http://www.imdb.com/name/nm0000619/bio#quotes

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones