Tim RothI

Timothy Simon Smith

8,3
33 148 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tim Roth

Aktor z niego naprawdę dobry- aż dziw bierze, że aż tak :]

ddamian19

Po tym co zrobił w tym filmie zrozumiałem że potrafi zagrać każdą rolę.. mimika, gestykulacja godna Jima Carreya :)

Kedzior_

Tru, ale jak sie facet postarzał to hoho - przynajmniej z tej fotki.

ddamian19

A co w tym dziwnego?? Dla mnie to żadna niespodzianka od czasu jak zobaczyłąm go po raz pierwszy w filmie "Kucharz, złodziej, jego żona i jej kochanek". Ale fakt, dopiero po "Małej Odessie" stwierdziłam, że to najlepszy aktor na świecie.

Lena_Borgia

Ogladalem go w niewielu rolach.. najlepiej pamietam wszystkie kreacje w dzilach Tarantino. I stwierdzam ze w czterech pokojach zagral mistrzowsko! Pokazal ze mozne rozmieszyc sama mimika czy gestem. A rola choleryka-rabusia w Pulp Fiction, choc drogna to zapada w pamieci:)

KedziorSan

Super rola we Wściekłych Psach jeszcze :)





187

187 - zgadzam sie. Prawie uwierzylem jak ta rana go boli :D

Kedzior_

No oprócz rany to fenomenalna byla "kiblowa historyjka" czyli commode story haha tutaj link do tego na YouTubie

http://www.youtube.com/watch?v=U9ObbvrQxAc

Uwielbiam to;)

187

Zgadzam sie :D To jest chyba najlepszy fragment tego filmu :) Chociaz tak samo podoba mi sie Micheal Madsen jak tanczy i zneca sie nad policjantem :D perelki :P

Kedzior_

przyznaję rację, w czterech pokojach zagrał genialnie!

Kedzior_

Kedzior!!! @@@ --- >>

Michael Madsen najlepszy jest z tekstem

"Are you gonna bark all day little doggie or are you gonna bite?"

MISTRZOSTWO :) A o Wściekłych Psach można pisać i pisać i pisać, w każdym razie Tim Roth był świetny.

ddamian19

to prawda, zagrał genialnie !!! Bardzo się zaangażował w tą rolę

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones