Tim RothI

Timothy Simon Smith

8,3
33 168 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tim Roth

Aktor...

użytkownik usunięty

Aktor przez duże "A". Bardzo dobra rola w Rob Royu gdzie swoją gra zdeklasował "cukierkowatego" w tym filmie Liama Neesona.

a to mimo tego ze za ten film mial tim szanse na oscara za najlepsza role zenska( jego wlasne slowa)

gutex0

Celne spostrzeżenie :]

Zgadzam sie. Bardzo dobry aktor. Po obejzeniu czterech pokoi mialem wrazenie ze stroi glupie miny i gra bardzo sztucznie bo tym nadrabia braki w warsztacie jak wiekszosc kiepskich aktorow ale po Wscieklych psach po prostu... Sza-po-ba (nie wiem jak to sie pisze:P). Chyle czola. NIe przychodzi mi inny aktor na mysl ktory zagralby tak przekonywujaco przerazenie i agonie. Majstersztyk.

Fenomenalna rola w "1900 Człowiek legenda"...
Świetny aktor!

Johnny666

zgadzam sie....

Znakomita rokla w 1900. Widac wyraznie ze aktor dysponuje duzym potencjalem. Bez watpienia posiada talent. Moim zdaniem ocenic go trzeba na 7 lub 8, przynajmniej za role w 4 pokojach czy 1900. Szkda mi trohe jego wystepu w nowym Hulk'u. Strasznie kretynski film jak i rola ktora odegral. No ale co mozna zrobic... kasiore trzeba zarabiac zatem jak sie trafia to czemu mialby nie brac....

lukas_fil

a co sądzicie o jego grze w filmie "Zabić Księdza"?jak dla mnie to również niezłe dzieło...

Racja! Geniusz przez bardzo duże A :D Polecam 1900:człowiek legenda, Zniewolonych, Rosencrantz i Guildenstern nie żyją.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones