PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10452}

Wykonać wyrok

The Hit
6,6 1 373
oceny
6,6 10 1 1373
Wykonać wyrok
powrót do forum filmu Wykonać wyrok

Wytłumacz cie mi po jaką chol...ere gdy na dworze słońce na pełnej piz...dzie żar dosłownie leje się z nieba oni latają w marynarka ch I grubej kurtce jak młody wówczas TIM ROTH? O co chodziło w tym ubraniu? Przecież gdy kierowca czy pasażer czuje taki żar to zdejmuje marynarkę a już napewno kurtkę która nie była cienka raczej na sezon jesień zima. Czekam na wasze pomysły z ta garderoba.

punisher822_filmweb

Kiedyś jedna dziewczyna mi powiedziała, że buty nie są od chodzenia, tylko od wyglądania.

ocenił(a) film na 7
Bzium_3

To ja podziękuję za takie wyglądanie... Jest upał to się nie nosi kurtek czy marynarek ale krótkie rękawki koszul lub tshirtow.To tak jakby nakręcić film np.w Moskwie gdy na dworze 4 stopnie w plusie a główni bohaterowie chodzą sobie w krótkich spodniach i tshirtach. Tak samo chore jak ponad 30 stopniowy upał i chodzenie w kurtce. To nie jest czepianie się filmu tylko obiektywizm bo widziałem Tima Rotha jak był cały zalany potem i się od niego świecił wiec ta jego jesienno zimowa kurtka nie była mądrym rozwiązaniem reżysera.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones