PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=604905}

Nie wszyscy święci

There Are No Saints
4,9 232
oceny
4,9 10 1 232
Nie wszyscy święci
powrót do forum filmu Nie wszyscy święci

Fragmenty

ocenił(a) film na 6

Napisy początkowe:
https://vimeo.com/109290932

Kilka scen:
https://vimeo.com/120223502

ocenił(a) film na 6
Suttree

Ten film już wyszedł? Na imdb jest, że ukończony, ale nie ma żadnej daty premiery. Wiesz coś?

ocenił(a) film na 6
LukaszJarosz25

Powiadomienia szwankują i nie zauważyłem pytania. Tak czy inaczej, film jest ukończony. Schrader napisał scenariusz w 2009 i zamierzał go także wyreżyserować. Miał to być jego powrót do kina akcji/eksploatacji w stylu "Kulistego pioruna". W roli głównej został obsadzony Oscar Isaac. Niestety stojąca za projektem firma producencka Maya upadła, więc Schrader zajął się filmem "Bait" w oparciu o scenariusz Breta Eastona Ellisa, który również nie doszedł do skutku. Wtedy postanowił razem z Ellisem nakręcić coś w stylu DIY ("zrób to sam"), czego efektem był niskobudżetowy, niezależny obraz "The Canyons". W międzyczasie producent Santiago Garcia Galvan odzyskał prawa do scenariusza "The Jesuit" i postanowił jak najszybciej ruszyć z produkcją. Schrader nie był zainteresowany udziałem i zgodził się, aby reżyserował Alfonso Pineda Ulloa. Odmówił także zmiany zakończenia, więc Ulloa i Galvan zrobili to sami. Schrader wyraził dezaprobatę względem ich poprawek, jednak ostatecznie był zachwycony gotowym filmem. Nie doczekaliśmy się premiery i dystrybucji przez dalsze problemy finansowe - tak przynajmniej mi się wydaje, już dawno temu czytałem o tym artykuł.

ocenił(a) film na 6
Suttree

Dziękuję za wyczerpującą odpowiedź. A powiadomienia faktycznie szwankują i wszysyc na wszystkich się wkurzają, że sobie nie odpisują :P. Wracając do filmu, wychodzi na to, że może jeszcze wyciągną ten film z "zamrażarki".

LukaszJarosz25

I wyciągnęli - u nas od wczoraj jest dostępny z lektorem...

ocenił(a) film na 6
pawelk1504

Ja już oglądałem wersję reżyserką, którą reżyser swego czasu wrzucił za free w internet.

ocenił(a) film na 6
pawelk1504

Jakiś streaming/telewizja czy wyszło fizycznie na DVD/BR?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones