PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7495}
6,7 2 051
ocen
6,7 10 1 2051
6,3 3
oceny krytyków
Made in Britain
powrót do forum filmu Made in Britain

szkoda że autor postawił za przykład jakieś ufloganego skina, a muzyke dobrał Exploited, co świadczy tylko o jego braku pojęcia o... nie wiem może o młodzierzy w tamtych czasch:)
równie dobrze na miejscu tego łysego trepa mógł być każdy inny koleś,ale autor chyba chciał pokazać dosłownie że wszytko co beee- to skiny,
główny bohater był tak głupi,ze aż sie nie chciało tego oglądać ,szkoda czasu na ten badziew prawdę mówiąc

ocenił(a) film na 8
phil_anselmo

to raczej twoja wypowiedź świadczy o "braku pojęcia o... nie wiem może o młodzieży w tamtych czasach"
obejrzyj sobie "This is England" to może dowiesz się czegoś o skinach

phil_anselmo

w ogóle jak sobie czytam wypowiedzi na temat tego filmu, to dochodzi do mnie, jak wiele osób go nie rozumie

trzeba trochę wiedzieć o nastrojach w Wielkiej Brytanii w latach 80tych, sytuacji ekonomicznej i jaki miała wpływ na społeczeństwo, o tym co czuli młodzi ludzie i jaką rozpierduchę mieli w głowach - żeby móc się w pełni wypowiedzieć...

a Exploited w ogóle mnie nie dziwi, z powodów w/w

prawdę mówiąc, nawet nie ma co komentować pierwszej wypowiedzi, bo jej autor kompletnie nie zrozumiał ani filmu, ani dlaczego został skonstruowany tak, a nie inaczej...

ocenił(a) film na 8
phil_anselmo

phil, bredzisz !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones