PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=81}

Kłamca

Deceiver
7,0 5 071
ocen
7,0 10 1 5071
Kłamca
powrót do forum filmu Kłamca

niedoceniony...

ocenił(a) film na 6

zdecydowanie niedoceniony film. Znakomita postac Waylanda i swietne kreacje policjantow i Rene (wyjatkowo sexy) bardzo dobrze skonstruowan intryga i ten koniec...

ocenił(a) film na 8
panzram

Film ma średnią 7,1, Ty dałeś 6 i uważasz, że jest niedoceniony? Chyba przez Ciebie :D

ocenił(a) film na 6
arhilyum

Bardzo mi miło, że zdecydowałas/zdecydowales się odnieść do mojego komentarza zamieszczonego tutaj 17 lat temu pozdrawiam

panzram

A ja pozwole sobie wtracic 3 grosze po... 18 latach :-) Twoj pierwszy komentarz stu procentach oddaje i moje odczucia po pierwszym ogladnieciu tego nieco zapomnianego dzielka. Twoj drugi wpis po latach to zapewne konkluzja, wynikajaca z tego, ze nasze oceny mozemy na FilmWLeb nieustannie korygowac, a naszych komentarzy juz nie. Sam sie lapie na tym, ze od czasu do czasu "kalibruje" swoje "gwiazdki dla filmow", zeby uksztaltowac obiektywna skale. Czy jest to w ogole mozliwe? Nie jestem pewien: moze powinnismy zostawic na zawsze pierwsza ocene, albo powinna istniec druga skala - pierwsza ad hoc, a druga do przyznania sie "po latach" (ewentualnej korekty)??? Mnie w tym filmie na (goraco) urzekl udany mix kina noir, Davida Lyncha i Davida Finchera plus swietna obsada. Wiec swoja wysoka ocene utrzymuje, bo wole przecenic dzielo o punkt niz je o gwiazdke skrzywdzic :-) Uklony!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones