PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=637831}
7,3 13 225
ocen
7,3 10 1 13225
7,2 10
ocen krytyków
Broken
powrót do forum filmu Broken

[SPOILERY]
[SPOILERY]
[SPOILERY]
Film jest o jakiś gówniarzach i ich rodzicach , jedni maja córkę chorą na cukrzyce ktora , nie może późno wracać do domu , bo musi sprawdzać co jakiś czas cukier ? Ciekawe nie?
2 typiara od innego rodzica , dyma się z kim popadnie , a potem oskarża ich o gwałt.
Nauczyciela i akurat niewinnego chłopaka , który popadł przez to w paranoje i stał się kompletnym debilem , Już był debilem ale po tym jak został niewinnie oskarżony, uwierzył w to że jest psycholem,był w szpitalu,wyszedł i wystarczyło że sąsiadka wyzwala go od zboków by ten popadł w stan obłąkania i zranil czy tam zabił , nie wiem , matkę , ojca zranił , siebie zabił nożem ,a dziewczynę trzymał w domu aż dostala padaczki z braku cukru. Film nie wzrusza mimo że jest dramatem to bardziej śmieszy o napięciu jakimś wogle nie ma mowy , oglądamy na ekranie po prostu gimbusowych dzieciaków , i chyba dla nich kierowany jest ten film :) bo wogle nie ciekawi :) Patrzysz w ten ekran i się zastanawiasz oco tu chodzi??? pokazują ci jakieś akcje, ale po co ?? dla kogo jest adresowany ten film?? Film sobie leci a ty sie zastanawiasz jaki jest sens,tego filmu??? Jeden z najgorszych gówien jakie ostatnio widziałem a czekałem na niego b.długo . Aha i zakończenie , nie macie się co spodziewać , czegoś odkrywczego, tak naprawdę,dziewczyna po ataku sie budzi i wraca do żywych , łał , kozackie zakończenie:)

ocenił(a) film na 2
brof

tym którym sie podobał a jest ich wielu jak widzę,tylko od razu nie hejtujcie :) każdy ma inny gust , to normalne , po prostu dla mnie to nic nadzwyczajnego męczący film o sytuacjach co widzieliśmy w innych filmach a nawet na podwórkach tu gdzie żyjemy

ocenił(a) film na 8
brof

no właśnie moim zdaniem nie do końca jest tak jak piszesz, nie do końca to co widzieliśmy w innych filmach, a już na pewno nieco inaczej pokazane. ale co człowiek to inny gust i opinia :)

ocenił(a) film na 7
brof

rozwolnienie czy zatwardzenie?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones