PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=637831}
7,3 13 225
ocen
7,3 10 1 13225
7,2 10
ocen krytyków
Broken
powrót do forum filmu Broken

Fantastyczny 

ocenił(a) film na 10

Dawno nie widziałam tak dobrego, pod każdym względem, filmu. I to debiut! Brawo!

ocenił(a) film na 10
potasznia

zgadzam się z powyższą opinią! genialna muzyka, zdjęcia, gra aktorska i sam scenariusz. podoba mi się to podkolorowanie postaci sąsiadów, a przede wszystkim sceny przy tej graciarni z tą śmieszną muzyką. naprawdę film godny polecenia!

ocenił(a) film na 8
potasznia

Do teraz, gdy tylko sobie wspomnę ten film, mam przed oczyma te wąskie przejście między domami, pełne liści, gdzie Skunk rozstała się z chłopakiem. Albo nocne ujęcia wśród porzuconych samochodów, opar unoszący się nad i doskonała gra świateł. W ogóle, wiele tych drobnych przedmiotów jak żółte wiaderko czy uliczna lampa, zupełnie niepotrzebnych dla fabuły, ale jak wiele wniosło to do filmu. Sceny, gdzie pokazana postać jest tylko w dolnym rogu ekrany, tak by można było uwydatnić otoczenie.
Gra aktorska bardzo dobra, każdego bohatera. Córek Oswalda aż się nie lubiło za samo patrzenie na nie :)
Naprawdę bardzo dobry film! Pełen dramatyzmu, uczuć i doskonałych ujęć. Warto zobaczyć

potasznia

Zgadzam się. Zdjęcia, muzyka, scenariusz, gra aktorska- wszystko na najwyższym poziomie. Film zrobił na mnie ogromne wrażenie i chyba jeszcze długo będzie siedział w mojej głowie.

ocenił(a) film na 10
kkasperek

Widzę, że Broken skutecznie goni w rankingu Drogówkę :) Broken 7,81 a Drogówka 7,82. Uważam oba filmy za bardzo dobre, wg mnie Drogówka 9, ale Broken 10, więc się cieszę. I dobrze, że szlachetny film o dojrzewaniu, o życiu, o ...dziecku w końcu - podoba się także! I to w takim towarzystwie :)

użytkownik usunięty
potasznia

nie no,Drogówka jest chyba jednak zdecydowanie wyżej

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10
nataliam4

W rankingu przed Drogówką! :)

ocenił(a) film na 9
potasznia

Mi też bardzo przypadł do gustu. Moim zdaniem zadanie tego filmu jest pokazanie, jak radzą sobie dwie całkiem różne rodziny w podobnym przypadku. Obie były niepełne- bez matki. Jedni próbowali jakoś z nieszczęściem przejść do dnia codziennego podczas, gdy drudzy wyładowywali swoje żale na innych.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones