PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=637831}
7,3 13 223
oceny
7,3 10 1 13223
7,2 10
ocen krytyków
Broken
powrót do forum filmu Broken

Serio tak jest, że teraz wystarczy, że dziecko powie w domu, że sąsiad je molestował i rodzic biegnie wymierzać sprawiedliwość? Może wparować do szkoły i bić nauczyciela? I na drugi dzień siedzi już sobie w domku jak gdyby nigdy nic.
Gdzie dochodzenie, rozprawa, wyrok, odszkodowanie za pobicie? Coś ten scenarzysta w innym świecie chyba żyje.
4/10 i to tylko dzięki Roth'owi.

alex_gawlas

Pamiętam jak 10 lat temu jako nastolatka byłam zachwycona tym filmem, jednak teraz kluje w oczy totalny brak logiki. Najbardziej ta pseudo hipoglikemia na końcu. Człowiek w takim stanie wpada w śpiączkę a nie rzuca się po ziemi z piana na buzi.
Oraz postępowanie czarnych charakterów. Dziwne że rodzic tak wierzy na słowo swojej córeczce,  szczególnie,  że już wcześniej skłamała. Sam osobiście odnosi się z szacunkiem do głównej bohaterki a córeczki biją ją bez powodu, chociaż jedna bzyka się z jej bratem. Śmiać mi się chce co ja kiedyś oglądałam. 
Te 15-10 lat temu była moda na filmy, które miały nas przerazić jaka to jest współczesna młodzież, ale one niczego wartościowego nie wnosiły.  U nas były "Galerianki" albo " Baby blues". Niby mialy przed czymś przestrzegać, ale nikt z tego nic nie wyciągnął, przez totalnie absurdalną fabułę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones