PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=572430}
5,4 12
ocen
5,4 10 1 12
A Fall from Grace
powrót do forum filmu A Fall from Grace
toni666

powstal z tego co mi sie wydaje :)

kamowo

Zgadzam się z przedmówcami, film jest już na DVD z polskim lektorem

toni666

A mi się zdaje że już nawet leciał w TV. I tutaj też już jest d obejrzenia z lektorem:
http://sciagalnia.net/topic/15440-pamiec-grace-a-fall-from-grace-2012-hdtvxvidav i-lektor-pl/
Więc nie wiem jak to czeka na premierę ;| Może ktoś to odblokuje?

JustynOryg

napisz mi czy jest warty obejrzenia i jaka ocene mu wystawiasz, jak widziales, bo pwenosci miec nie moge

toni666

ja mam go na kompie, ale ogoladalam tylko poczatek, wiec nie bede wypowiadac :)

toni666

Świetny film! moim zdaniem wart obejrzenia.

mirage7

Ale chyba są dwa filmy o tym samym tytule, bo ten film jest z 2012 roku, a nie z 2013.

mirage7

ludzie czy nie tak łatwo poszukać i sprawdzić ?

mówicie tu o dwóch zupełnie innych filmach - choć tytuły mają identyczne (ale ni8e do końca0
1. Fall from Grace, A(2013) w wątku którego jesteśmy - czeka na premierę
2. Fall from Grace, A / Last Hours in Suburbia(2012) http://www.filmweb.pl/film/Last+Hours+in+Suburbia-2012-666381
i to juz jest na DVD .
Powinniście spojrzeć na obsadę by stwierdzić że to są dwa zupełnie inne filmy

jarwisz

Kolego - masz rację. Mój błąd. Widzę po okładce filmu do którego podałeś link. Faktycznie oglądałem tamten. Ach ta zbieżność tytułów i pomysłowość twórców jak chodzi o nadawanie niepowtarzalnych nazw swoim dziełom ;/ Do tego zasugerowałem się opisem wstawionym przez 1 z użytkowników i byłem pewien że to właśnie ten film oglądałem parę dni temu :(

JustynOryg

tak wszyscy macie racje to sa jednak 2 rozne filmy ale z tego co wiem ten co bdzie w 2013 roku bedzie o wiele lepszy od poprzednika

toni666

To prawda, już jest ten film i powinni coś tu zmienić chyba ;/

paulaa669

przeczytaj wiadomości parę wątków wyżej to są dwa różne filmy masz tam nawet linka

bialy333

Tak wiem, już sprawdzałam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones